Sürdürülebilir Kentsel Hareketlilik Planı Hazırlanması Projesi
This project is co-funded by the European Union, the Republic of Turkey and the World Bank.
Bu proje Avrupa Birliği, Türkiye Cumhuriyeti ve Dünya Bankası tarafından ortaklaşa finanse edilmektedir.

Dünyanın ilk ekonomi ve iklim değişikliği fuarında biz de varız!

Eko İklim: Ekonomi ve İklim Değişikliği Fuarı 30-31 Mart tarihleri arasında ATO Congresium’da gerçekleştirilecek.

“İklim Değişikliği” ve “Yeşil Dönüşüm” konularında küresel düzenlemelere en doğru şekilde ve hızla hazırlanmak, iklim değişikliği ile mücadele ve ekonomiye etkisinin en aza indirilmesi için ortak akıl oluşturmak amacıyla gerçekleşecek Zirve, dünyanın ilk ekonomi ve iklim değişikliği fuarına da ev sahipliği yapacak.

Ankara’da karbon nötr olarak gerçekleştirilecek Zirve’ye; devlet başkanları, kamu kurumları temsilcileri, yirmiyi aşkın uluslararası kurum ve kuruluş, otuzu aşkın üniversiteden akademisyen, iyi örnek uygulamalarıyla belediyeler, organize sanayi bölgeleri, teknokentler ve sektör temsilcileri katılacak.

“Büyükşehirlerde Yeşil Dönüşüm” adlı oturumda iklim değişikliğinin en önemli mücadele alanlarından biri olan kentler ve yeşil dönüşümün küresel politikalarına hızla hazırlanmada kritik rol oynayan belediyeler konuşacak.

12.000 katılımcı, 50.000 çevrimiçi ve uzaktan ziyaretçi hedeflenen Zirve’de; 4.000 m²’lik alanda, “Ekonomi ve İklim Değişikliği” temalı Fuar ve İklim Müzesi kurulacak; ulusal ve uluslararası 150 konuşmacının yer aldığı yirmiyi aşkın oturum yapılacak, B2B görüşmeleri, sertifikalı eğitim programları, eğitimler, workshoplar, sergiler gerçekleştirilecek; konserler, dinletiler ile mini gösteriler sahnelenecek.

Detaylı bilgi için: https://ekoiklim.com/

Bu Haber Ve İçerikle Birlikte İletilen Tüm Görseller Ve Ekler, Https://Ekoiklim.Com Adresinden Alınmıştır. Bağlantıda Verilen Kişi Ya Da Kuruma Özel Olup SKHP Projesi’ni Uygulayan Ve Fonlayan Kurumların Ve Bu Kurumlar Vasıtasıyla Görevlendirilmiş Kişilerin Resmi Görüşünü Yansıtmaz.

Kategoriler